
Pozwól sobie doświadczyć kontaktu z końmi, bez dominacji i przymusu.
Otwórz się na połączenie z polem serca tych niesamowitych zwierząt.
Poczuj, co chcą Ci przekazać, na co zwrócić uwagę, co uleczyć.
Zapraszam do spróbowania sesji indywidualnej lub grupowej (max 4 osoby).

Skąd taki pomysł?
Kontakt z końmi wypełnia moje życie od wczesnego dzieciństwa. Zawsze marzyłam o stworzeniu głębokiej, wręcz telepatycznej więzi z tak cudownym zwierzęciem. Bycie z nimi ewoluowało u mnie z latami, począwszy od jazdy konnej rekreacyjnej, po sportową aż po metody "naturalne", skończywszy na codziennym drapaniu, masowaniu i byciu przy nich a zwłaszcza mojej Carze, która była spełnieniem pierwszego, największego marzenia mojego życia, jakim był własny koń, wychowywany przez mnie od źrebaka. Niedawno skończyła 24 lata :).
Od wielu lat zgłębiam różne techniki pracy z energią, głównie przez codzienną praktykę QiGong, ale też jestem dyplomowaną Mistrzynią ReiKi. Ponadto skończyłam kurs Hipoterapii.Połączenie tych dwóch dziedzin zrodziło HipoEnergoTerapię.
