top of page
lights-prisms-effect-close-up_edited.jpg

Unity Ray

Sesje uzdrawiające

Pomagam w :

 

- Twoim własnym zrozumieniu praprzyczyny i uzdrowieniu bóli somatycznych,

- uwolnieniu napięć oraz blokad stojących na przeszkodzie do życia w pełnym swoim potencjale,

 

- pracy z emocjami,

 

- kontakcie ze swoją Duszą oraz przewodnikami duchowym

Jak wyglądają sesje Unity-Ray

Każda sesja ma indywidualny przebieg w zależności od Twojej potrzeby, z którą przychodzisz oraz bieżącego rozwoju sytuacji. Zazwyczaj zaczynamy od wyciszenia umysłu oraz skanu ciała. W kolejnych etapach pokazuję sposoby na transformację emocji, uwalnianie blokujących nas przekonań na swój/świata/życia temat oraz duchową podróż w formie delikatnej, świadomej autohipnozy. 

Moją intencją pomoc w lepszym zrozumieniu siebie również w przestrzeni podświadomej; wzmocnienie zdolności samoświadomości oraz samouzdrawiania bez konieczności wspomagania się jakimikolwiek środkami zmieniającymi stan świadomości.

Rekomendacje

Anna

Małgorzata R.

Giorgi M.

Anna Cywnar

Marta Czapla-Bystrowska

Jolanta Bańkowska

Anna

Magdalena
Wilk-Kruszewska

Rafał Krakowski

Tomasz Smolski

"Sesja z Tobą była dla mnie wielkim przeżyciem. Z Twoja pomocą udało mi się porzucić to, co mnie blokowało i nie pozwalało iść do przodu. Zobaczyć siebie jako piękną istotę i nakarmić się cudowną energią, która teraz pozwala mi  pokonywać wszystkie trudności w zgodzie ze sobą. Dziękuję Ci za to, że pomogłaś mi przejść przemianą z kobiety rozbitej na drobne kawałki, na spójną i umiejącą sięgać po swoją mądrość i energię. Jestem ogromnie wdzięczna za uśmiech do samej siebie, który jest ze mną od tej sesji. 💓🤗🌞"

Spotkanie z Martą, rozmowa i wspólnie spędzony czas uważam za bardzo ważny moment w moim życiu. Prowadzenie Marty pozwoliło mi poczuć się bezpiecznie, autentycznie i swobodnie. W trakcie praktyki natychmiast skontaktowałam się z niezaopiekowanymi elementami, dostrzegłam co jeszcze wymaga mojej uważności i troski. Łagodność jej głosu w trakcie prowadzenia pomogła mi łagodnie otulić się w odczuwaniu tego, co wymaga ode mnie dużej odwagi, żeby się zmierzyć i odsłonić co podświadomie ukrywałam. To było bardzo ważne. Przypomniałam sobie, co mnie budowało i dawało moc, a co zaniedbałam. Odkryłam również nowe wzmacniające treści, które są ze mną na co dzień i pomagają mi wciąż na nowo powracać do mojego źródła, do mojego "tu i teraz". Bardzo cenię sobie wszystkie aspekty naszego spotkania, samą Martę i bardzo wszystkim polecam praktykowanie z nią_/\_.

W ostatnim czasie miałem okazję uczestniczyć w kilku sesjach z Martą. Jest to zabieg działający na serce, ciało, umysł i psychikę. Jest to wibracja, która wpływa pozytywnie na serce, umysł i duszę człowieka. Poprawia samopoczucie. Osoba prowadzona przez Martę w relaks bierze bezwiednie głęboki oddech i łączy się z wewnętrznymi rodzicami, lękami, dzieckiem, centrum jaźni. Tak zwane naszą ukryte demony które nas męczą świadomie czy nie świadomie, większość czasu chowają pod się pod natłokiem naszych myśli (a na dobę mamy 6200 myśli, mamy niezły Hardware w głowie). Nie sądziłem, że Marta potrafi tak głęboko otworzyć duszę człowieka i pomóc dojść do wewnętrznej równowagi. Potwierdzam, że było to cudowne przeżycie. Giorgi.M

"Marto, dziękuję za piękną drogę w głąb moich zagmatwanych ścieżek. Było to piękne doświadczenie, które wywołało we mnie dużo różnych emocji (uśmiech, ból, smutek, płacz, ukojenie). Dzięki Tobie dostrzegłam kolory, których mi brakowało. Dziękuję za dobrą energię, wsparcie, oparcie."

Z Martą spotkałyśmy się na Festiwalu Wibracje, nieprzypadkowo w dniu naszych imienin :) Sesja energetyczna w połączeniu z moim wyższym ja odkryła nieprzeżytą żałobę po odejściu mojej ukochanej babci 18 lat temu. Miało to wpływ na relację z moją córką. To było jak przypomnienie i jednocześnie oczyszczające i transformujące  doświadczenie. Na świeżo już widzę zmianę w mojej rzeczywistości. Marta ma dar sięgania do sedna tego, co  w nas zakryte i blokujące. Stwarza przy tym bezpieczeństwo i zaufanie. Dziękuję Kochana za to dobro, którym dzielisz się ze światem 💓

Sesja z Martą okazała się niezwykle wartościowym i inspirującym doświadczeniem, umożliwiającym mi zdefiniowanie obszarów, którym chciałbym poświęcić więcej uwagi. Marta jest ciepłą osobą, przy której bez obaw można się otworzyć i czuć w pełni akceptowanym. Jestem też wdzięczna za otwartość na propozycję spotkania w parku, ponieważ wśród natury łatwiej jest mi wsłuchać się w siebie. Polecam i będę wracać.

"Sesja z Tobą była dla mnie wielkim przeżyciem. Z Twoja pomocą udało mi się porzucić to, co mnie blokowało i nie pozwalało iść do przodu. Zobaczyć siebie jako piękną istotę i nakarmić się cudowną energią, która teraz pozwala mi  pokonywać wszystkie trudności w zgodzie ze sobą. Dziękuję Ci za to, że pomogłaś mi przejść przemianą z kobiety rozbitej na drobne kawałki, na spójną i umiejącą sięgać po swoją mądrość i energię. Jestem ogromnie wdzięczna za uśmiech do samej siebie, który jest ze mną od tej sesji. 💓🤗🌞"

To jedna z najważniejszych sytuacji, jakich doświadczyłam tego lata! Marta jest najskromniejszą uzdrowicielką jaką znam. Jej Moc łączy w sobie łagodność, spokój, odwagę, czułość, równowagę, siłę, jasnowidzenie, światło i wiele innych wartości, które w połączeniu z tym, co jest w Tobie, mogą dać nieoczekiwany rezultat zmiany na lepsze. Jeśli tylko odważymy się dotknąć tego, co ważne i ukryte. Nie widzę już nikogo innego.

„Marta to wspaniały, godny zaufania przewodnik, dzięki któremu moje podróże w głąb siebie nabrały nowego sensu, nowego wymiaru i przynoszą rezultaty, których się nie spodziewałam. Marta ma świetną intuicję połączoną z empatią i wiedzą, dzięki czemu cały proces przebiega bardzo sprawnie i pozwala mi wydobyć na światło dzienne to, czego nie udało mi się zrobić samemu. Dziękuję bardzo za to i gorąco polecam!”

Gorąco polecam.Miałem dwie sesje z Martą. Wspaniale prowadzi, ma świetną intuicję, dużo empatii i umiejętność wyczuwania Energii. Dzięki Jej wskazówkom możesz skontaktować się z najgłębszymi obszarami swojej BYCIA. Sesje Marty były przepiękne. Pozwoliły mi odkryć bardzo ważne rzeczy, ale nie będę ich opisywać, bo są to zbyt osobiste doświadczenia. Zostawiam to sobie️ Marteczko, wielka wdzięczność. Dziękuję Ci z całego serca

bottom of page