top of page

O mnie

DSC02628b_edited.jpg

Nazywam się Marta Pociejewska . Od urodzenia wychowana byłam w styczności z filozofiami i sportami Dalekiego Wschodu, zafascynowana psychosomatyką oraz holistycznymi metodami pracy z ciałem i umysłem. Miłośniczka spacerów po lesie, kontaktu z energią roślin i zwierząt oraz różnych form ekspresji jak taniec intuicyjny, fotografia, malarstwo czy ceramika.
Największe spełnienie odnalazłam w Tai Chi i Qi Gong, które praktykuje od 2005 r. Po kilkunastu latach praktyk stworzyłam własny system ćwiczeń Qi Balans oraz w późniejszym czasie zaczęłam współtworzyć projekt Tao Move ( www.taomove.com ). Ze względu na to, że większość życia wypełnił mi kontakt z końmi (w tym trenowanie zarówno koni jak i ludzi), zrodziło to kilka lat temu powstanie pierwszego w Polsce systemu ćwiczeń Tai Chi dla Jeźdźców oraz współpracę z 2krotnym Mistrzem Świata Norbertem Kopczyńskim (https://www.taomove.com/tao-horse-archery).

Pracę z energią pogłębiłam w systemie ReiKi (tytuł Mistrza Uzdrawiania), Tantry, Taoistycznej Jogi a od niedawna rozwijam coraz silniej swoje zdolności poprzez projekt https://www.qibalans.org/unityray. 
Prywatnie mama 11 latka, opiekunka 2 psów, 2 kotów i 1 klaczy

bottom of page