top of page
fot.Weronika Walczak-170.png

O mnie

Nazywam się Marta Pociejewska . Od urodzenia wychowana byłam w styczności z filozofiami i sportami Dalekiego Wschodu, zafascynowana psychosomatyką oraz holistycznymi metodami pracy z ciałem i umysłem. Miłośniczka spacerów po lesie, kontaktu z energią roślin i zwierząt oraz różnych form ekspresji jak taniec intuicyjny, fotografia, malarstwo czy ceramika.
Największe spełnienie odnalazłam w Tai Chi i Qi Gong, które praktykuje od 2005 r. Po kilkunastu latach praktyk stworzyłam własny system ćwiczeń Qi Balans oraz w późniejszym czasie zaczęła współtworzyć projekt Tao Move ( www.taomove.com ). Ze względu na to, że większość życia wypełnił mi kontakt z końmi (w tym trenowanie zarówno koni jak i ludzi), zrodziło to kilka lat temu powstanie pierwszego w Polsce systemu ćwiczeń Tai Chi dla Jeźdźców oraz współpracę z 2krotnym Mistrzem Świata Norbertem Kopczyńskim (www.taohorsearchery.com).

Pracę z energią pogłębiłam w systemie ReiKi (tytuł Mistrza Uzdrawiania), Tantry, Taoistycznej Jogi a od niedawna jestem prowadzona poprzez świętą unię dusz z partnerem Jamsem, z którym stworzyliśmy projekt www.unity-ray.com
Prywatnie mama 10cio latka, opiekunka 2 psów, 2 kotów i 1 klaczy

Post na Instagram 1080x1080  px (2).jpeg
bottom of page