top of page

"Z Martą pierwszy raz do czynienia miałem dwa lata temu. Pamiętam że szukałem wtedy najbardziej kompleksowego podejścia do ruchu. Sprawa o tyle trudna że jako fizjoterapeuta z zawodu i pasji bardzo mocno patrzyłem na aspekt dogłębnego spojrzenia na to jak wykonujemy ruch, jak go czuć i poprawiać wedle potrzeb. Już od pierwszych zajęć zobaczyłem inna jakość w może nie tyle tłumaczeniu słownym jak w prezentacji, obserwacji i zatroszczeniu się o mój ruch. I tak od tamtej pory wyłapuje zajęcia Marty, chodzę na nie i zyskuje coraz więcej. Wręcz wrodzone podejście do biomechaniki i rozumieniu jak nawet odległe części naszego ciała pomogły mi zrozumieć czym jest tai chi. I w momencie gdy inni nauczyciele rzucali lakonicznie " rozluźnić się trzeba" to Moja mistrzynia patrzy dlaczego coś się nie rozluźnia i to całościowo. Patrzy, dostrzega daje wskazówki i nagle sam czujesz że to zaczyna działać. Dlatego polecam każdemu kto wybrał by nie chce tylko schematem lecz zrozumieniem rozwijać swój kontakt z ciałem." Tomasz Kamiński

"W jakim stanie nie zaczęłabym zajęć, kończę zawsze z dodatkową porcją energii. Mój schorowany od zawsze kręgosłup zyskuje możliwość ruchu. Dla mnie jest to bardzo dobre miejsce, które zresztą polecam swoim klientkom." 

Jo Ku Refleksologia

"Jestem zachwycona współpracą z Qi Balans.

Marta Pociejewska to wielki fachowiec i inspirująca trenerka. W trakcie zajęć potrafi utrzymać wspaniałą kondycję serc i umysłów uczestników, pozwalając im odkrywać nową jakość oddechu, pracy ciałem i koncentracji. To wielka przyjemność móc doświadczać warsztatów z Qi Balans. Polecam wszystkim, którzy poszukują harmonii, wytchnienia i balansu."

Julia Mikołajczyk

bottom of page